Мотор-редукторы ALU-G Motion

У нашій компанії встановлені мотор-редуктори серії ALU-G Motion™ - дивіться нашу пропозицію!

Мотор-редукторы WAHF

Циліндричні мотор-редуктори WAHF — це приводи в алюмінієвому корпусі, що належать до серії ALU-G Motion™. Вони характеризуються малими зовнішніми розмірами, малою вагою та малими втратами енергії при високій надійності. Тому вони широко використовуються в сучасних робочих машинах, у тому числі транспортних.

Мотор-редукторы THF

Редуктори THF – це нова конструкція приводу з конічними шестернями, осі яких гіпоїдні одна до одної. Вони належать до серії ALU-G Motion™. Редуктори THF є ідеальною заміною енергонеефективним черв’ячним редукторам, тому вони реально впливають на покращення енергетичного балансу сучасних робочих машин, у тому числі транспортних.

Мотор-редукторы SHF

Черв'ячні мотор-редуктори SHF широко використовуються в машинобудуванні. Таку популярність вони завоювали не тільки завдяки своїм технічним особливостям, а й завдяки простій конструкції та вигідному співвідношенню ціни до передавальної потужності від активного валу до пасивного.

Мотор-редукторы SWHF

Мотор-редуктори циліндрично-черв'ячні SWHF - це новий дизайн редуктора. Поєднання черв'ячного редуктора з циліндричним редуктором в компактному корпусі дозволило досягти дуже високих передавальних коефіцієнтів, що сягають i=4000. Мотор-редуктори SWHF використовуються в машинах, де потрібні дуже низькі швидкості обертання з обмеженим монтажним простором мотор-редуктора.