Мотор-редукторы WHF

Спіральні мотор-редуктори WHF — це приводи в чавунному корпусі, що належать до серії IRON-G Motion™. Лінія мотор-редукторів IRON-G Motion ™ була розроблена з асортиментом продукції, що підходить для приводів безперервного циклу, де повинна бути забезпечена належна робота в будь-яких умовах.

Мотор-редуктори WHF - це приводи, пристосовані для передачі високих потужностей, які часто використовуються в якості основного приводу. Тому до цих мотор-редукторів пред’являються особливо високі вимоги щодо надійності та терміну служби.

Збірка в Польщі - редуктори та мотор-редуктори збираються в нашому центрі збору редукторів і мотор-редукторів, розташованому в Торуні, у штаб-квартирі нашої компанії.
Термін виконання - стандартний термін збірки редуктора або мотор-редуктора WHF не перевищує 48 годин!
Гарантія - це продукти, на які поширюється наша гарантія, ми також надаємо післягарантійне обслуговування.
Технічні параметри - шість механічних розмірів з двома ступенями редукції і тринадцять механічних розмірів з трьома ступенями редукції забезпечують діапазон вихідних моментів від 1,40 Нм до 18300 Нм в діапазоні доступних співвідношень від i=1,30 до i=289,74
Швидкий монтаж - кожен редуктор WHF доступний в трьох версіях корпусу - на ніжках, з вихідним фланцем і фланцем-вушком.
 

"Завдяки своїм технічним параметрам і механічній конструкції - циліндричні мотор-редуктори WHF широко використовуються в сучасних робочих машинах, а також в якості основного приводу.

Привід WHF являє собою компактну конструкцію циліндричного редуктора з двома або трьома ступенями, закритою в чавунному корпусі. Корпус виготовлений із сірого чавуну, що забезпечує високу твердість, геометрія якого була перевірена за допомогою програмного забезпечення FEM (Метод Кінцевих Елементів). Шестерні та елементи приводу виготовлені з конструкційної легованої сталі. Наша пропозиція включає аж 19 механічних розмірів. Дуже великий вибір передавальних чисел (від i=1,30 до i=289,74) і вихідних крутних моментів (від 1,40 Нм до 18 300 Нм) дозволяє використовувати наш циліндричний мотор-редуктор WHF у багатьох галузях промисловості, від допоміжного приводу до головного приводу в сучасній робочій машині.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати
 
Motoreduktory walcowe WHF serii IRON-G Motion™
Циліндричні мотор-редуктори WHF серії IRON-G Motion™

Циліндричний мотор-редуктор WHF-L-51
1 / 5