Перетворювачі частоти EM-30

Частотні перетворювачі EURA EM-30 – це сучасні децентралізовані приводи, які були розроблені з урахуванням критеріїв простоти та надійності. Інвертори EM-30 мають корпус IP66 і можуть бути встановлені безпосередньо на асинхронному або синхронному двигуні або поблизу нього.

Це рішення позбавляє від необхідності встановлювати об’ємні шафи керування, а що йде за тим - використовувати дорогі екрановані кабелі (між двигуном і перетворювачем частоти). В EURA EM-30 все необхідне обладнання вбудовано в пристрій, що зменшує кількість додаткових компонентів, які потрібно встановити, роз’ємів і кількість затискачів в установці. В результаті істотно знижуються витрати на оплату праці та ризик поломки. EURA EM-30 доступний у широкому діапазоні потужності від 0,40 кВт до 11 кВт.

Частотні перетворювачі EURA EM-30 мають клас ефективності IE2 і відповідають Регламенту Комісії (ЄС) 2019/1781, що встановлює вимоги до екодизайну для електродвигунів та систем регулювання швидкості на основі Директиви 2009/125/EC

Децентралізований привід - перетворювач EM-30 можна встановлювати безпосередньо на будь-які асинхронні та синхронні двигуни PMSM.
Спрощений монтаж - встановлення перетворювача ЕМ-30 безпосередньо на двигун замість його розподільної коробки позбавляє від необхідності використання дорогих екранованих кабелів.
Універсальне використання - привід EM-30 широко використовується як у простих, так і в просунутих промислових застосуваннях.
Більша довговічність - електронні компоненти не послаблять хват в умовах високої вібрації, навіть до 4G!
Безпечна електроніка - унікальна технологія лакування силових плат і плат управління інверторами EURA EM-30 захищає електроніку приводу від робочого середовища.

loading...
Технічні характеристики

Технічна специфіка виробу

Розміри

 "EURA EM-30 - це універсальний децентралізований привід, який встановлюється безпосередньо на двигун.

Привід EURA EM-30 - це децентралізований інвертор, придатний для безпосередньої установки на асинхронний або синхронний двигун PMSM. Також можливий монтаж поруч з двигуном - на стіні або на рамі машини. Відмінною рисою EM-30 є висока стійкість до вібрацій - навіть до 4G. Спеціально розроблений корпус інвертора EM-30 зі ступенем захисту IP-66 (NEMA 4X) не тільки ефективно розсіює надмірне тепло, захищаючи електроніку, але й підвищує ефективність охолодження двигуна, на якому він встановлений. Завдяки простому управлінню, легкому монтажу та вбудованим програмам, приводи EURA EM-30 одразу готові до використання, а покладені на них завдання виконуються безвідмовно. Вони мають вбудований фільтр ЕМС, PID-контролер і комунікацію ModBus. Доступні три типи управління, багатошвидкісний режим і автоматичний режим до 8 кроків роблять його універсальним приводом, який зарекомендує себе в багатьох різних сферах застосування.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати

 

Частотний перетворювач ЕURA EМ-30

 

Перетворювач частоти ЕМ-30 з монтажною пластиною до рами машини
1 / 2