Мотор-редукторы WBHF

Циліндрично-конічні мотор-редуктори WBHF — це приводи в чавунному корпусі із серії IRON-G Motion™. Вони характеризуються дуже високими технічними параметрами (вихідний момент і коефіцієнт sf) і зносостійкою сіткою. Це економічно ефективний кутовий привід.

Втрата енергії в циліндрично-конічних редукторах WBHF серії IRON-G Motion™ не перевищує 4%. Вигідність використання редукторів WBHF стає очевидною завдяки високому ККД, особливо якщо врахувати, що в приводних системах машин (особливо транспортних) велика частина енергії проходить через ці редуктори.

Зібрано в Польщі - Редуктори та мотор-редуктори WBHF встановлюються в нашому центрі збору редукторів і мотор-редукторів, розташованому в Торуні, у штаб-квартирі нашої компанії.
Термін виконання - стандартний термін збору редуктора або мотор-редуктора WAHF не перевищує 48 годин!
Гарантія - це продукти, на які поширюється наша гарантія, ми також надаємо післягарантійне обслуговування.
Технічні параметри - дванадцять механічних розмірів з трьома передавальними числами забезпечують діапазон крутного моменту від 10 Нм до 62800 Нм в діапазоні доступних редукцій від i=5,36 до i=179,86
Універсальний привід - кожен редуктор WBHF доступий в десяти варіантах - на ніжках з порожнистим або суцільним валом, лапа-фланець з порожнистим або суцільним валом, з порожнистим валом, який встановлюється на цапфу машини, з суцільним валом, який потрібно вбудовати у втулку машини, з вихідним фланцем, який встановлюється на рамі машини, з моментним важелем, гладким порожнистим валом і затискним кільцем.
 

"Завдяки своїм технічним параметрам, механічній конструкції та безлічі модифікацій редуктор WBHF широко використовується в робочих машинах, де необхідна кутова передача потужності.

Приводи WBHF - це редуктори з непаралельними осями, замкненими в чавунному корпусі. Компактна конструкція дозволила досягти високого компромісу між технічними параметрами та економічними ефектами. Редуктори WBHF доступні в дванадцяти розмірах з трьома співвідношеннями. Такий великий вибір дозволяє використовувати наш привід у багатьох вимогливих промислових застосуваннях, від допоміжного приводу в сучасних машинах до головного приводу в транспортних машинах. Можна сказати, що вони використовуються скрізь, де потрібна кутова передача потужності і руху. За спеціальним запитом також доступна опція блокування напрямку обертання, що особливо корисно в транспортних машинах.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати
 
Przekładnie walcowo-stożkowe WBHF
Циліндрично-конічні редуктори WBHF серії IRON-G Motion™

Циліндрично-конічний мотор-редуктор WBHF-L-33
1 / 5