Мотор-редукторы THF

Редуктори THF – це нова конструкція приводу з конічними шестернями, осі яких гіпоїдні одна до одної. Вони належать до серії ALU-G Motion™. Редуктори THF є ідеальною заміною енергонеефективним черв’ячним редукторам, тому вони реально впливають на покращення енергетичного балансу сучасних робочих машин, у тому числі транспортних.

У системі приводу заміна двигуна з низьким ККД на двигун з вищим ККД може лише незначно підвищити енергоефективність, якщо залишити неефективний черв’ячний редуктор. Заміна черв’ячного редуктора на гіпоїдний редуктор THF покращить енергетичний баланс такої системи приводу без додаткових коштів монтажу.

Витримування більших навантажень - у порівнянні з конічним редуктором з такими ж габаритними розмірами, завдяки збільшенню активної довжини зуба.
Більший вихідний крутний момент - ніж у черв'ячних редукторах з таким же механічним розміром і передаточними відношеннями.
Гарантія - це продукти, на які поширюється наша гарантія, ми також надаємо післягарантійне обслуговування.
Технічні параметри - чотири механічні розміри з двома ступенями редукції та чотири механічні розміри з трьома ступенями редукції забезпечують діапазон крутного моменту від 5 Нм до 500 Нм в діапазоні доступних коефіцієнтів від i =7,73 до i =297,21
Швидкий монтаж - без будь-яких механічних модифікацій редуктор THF можна замонтувати замість черв'ячного редуктора розмірів 050, 063, 075 і 090.
 

"Використання гіпоїдного редуктора THF замість черв’ячного редуктора покращить енергетичний баланс системи приводу та робочої машини.

Гіпоїдні редуктори THF мають скручені осі шестерень, подібно як і конічні редуктори. Конструкція гіпоїдного редуктора THF відрізняється від конструкції конічного редуктора поперечним зміщенням осі шестерні (гіпоїдним зміщенням) по відношенню до осі коронного колеса. Завдяки гіпоїдному зміщенню ефективна довжина зубів подовжується, що впливає на міцність і навантаження THF редуктора. ККД гіпоїдного редуктора обернено пропорційне гіпоїдному перемиканню і зменшується при його збільшенні. ККД редуктора THF коливається від 88% до 92% і залежить від передавального числа. Шестерні виготовлені з конструкційної сталі з хромомарганцевим сплавом з додаванням титану 20CrMnTiH1, що добре рекомендує себе в деталях машин, які працюють під сильним навантаженням та піддаються ударним зусиллям. Корпус редуктора виготовлений з високоякісного литого алюмінію, додатково покритого лаком. Ущільнювачі виготовлені з високоякісних матеріалів, таких як NBR (бутадієново-акриловий каучук). Ці та інші технічні особливості роблять редуктор THF надійним приводом. Мотор-редуктори THF також відповідають високим вимогам до приводів з точки зору вихідної обертальної швидкості та невеликої власної ваги.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати
 
Przekładnie hipoidalne THF
Гіпоїдні редуктори THF серії ALU-G Motion™

Редуктор гіпоїдний THF 28B P90B14
1 / 3