Перетворювачі частоти EP-66

EURA EP-66 був розроблен у відповідь на високі вимоги до умов експлуатації для децентралізованих приводів. Інвертори EURA EP-66 підходять для децентралізованих приводних систем, що використовуються в таких галузях, як: водоканали (очисні споруди, насосні станції), вентиляція (агрегати кондиціонування повітря) та машинобудування.

Компактний корпус IP66, в якому можна встановити додаткові елементи (головний вимикач, термостат і обігрівач тощо), є новим рішенням, використаним у конструкції корпусу перетворювача частоти. Оснащення перетворювача EURA EP-66 низкою додаткових функцій, наприклад, функціями для текстильної та паперової промисловості (з намотувачами та розмотувачами), функцією протипожежного захисту для управління протидимною вентиляцією, функцією WatchDog© для контролю пасової передачі тощо є рисами, які роблять цю конструкцію топовою в списку децентралізованих приводів загального призначення. Частотні перетворювачі EP-66 доступні в широкому діапазоні потужності від 0,75 кВт до 90 кВт.

Перетворювачі частоти EURA EP-66 мають клас ефективності IE2 і відповідають Регламенту Комісії (ЄС) 2019/1781, що встановлює вимоги до екодизайну для електродвигунів та систем регулювання швидкості відповідно до Директиви 2009/125/EC

Міцний корпус - розроблений з нуля, корпус приводу IP66, підходить для суворих умов навколишнього середовища.
Opti-Box Concept™ - у корпусі приводу відведено додатковий простір, що дозволяє встановити в ньому додаткові елементи автоматизації.
Децентралізований привід - перетворювачі EP-66 можна монтувати безпосередньо на машину без необхідності встановлення в шафі управління або технічному приміщенні.
Низький кошт монтажу - монтаж приводу EP-66 якомога ближче до електродвигуна усуває потребу в довгих екранованих кабелях, що знижує витрати.
Безпечна електроніка - унікальна технологія лакування силових плат і плат управління інверторами EURA EP-66 захищає електроніку приводу від робочого середовища.
Універсальний привід - застосовані алгоритми роботи добре працюють у багатьох додатках, як зі змінними, так і з постійними характеристиками навантаження.

loading...
Технічні характеристики

Технічна специфіка виробу

Розміри

Розміри EP-66

 "EURA EP-66 – це децентралізований привід, оснащений абсолютно новим дизайном корпусу IP66.

Особливістю, яка вирізняє привід EURA EP-66 від продукції конкурентів, є новий підхід до корпусу IP66 (NEMA 4X). Opti-Box Concept™ в інверторі EP-66 це додатковий простір, що дозволяє встановити всередині нього додаткові елементи автоматизації, такі як головний і запобіжний вимикач, перемикач пуску/зупинки та сигнальні лампи, або обігрівач з термостатом і гігростатом. Ці додаткові елементи вже можуть бути визначені на рівні замовлення приводу і будуть встановлені нами без втрати гарантії. Завдяки простому управлінню, легкому монтажу та вбудованим програмам інвертори EURA EP-66 відразу готові до використання, а покладені на них завдання виконують безвідмовно. Вони мають вбудований фільтр ЕМС, PID-контролер і комунікацію ModBus. Доступні три типи управління, багатошвидкісний режим і автоматичний режим до 8 кроків роблять його універсальним приводом, який зарекомендує себе в багатьох різних сферах застосування.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати

Частотний перетворювач EURA EP-66

Частотний перетворювач EP-66
1 / 1