Перетворювачі частоти E-600

Частотний перетворювач EURA E-600 характеризуються сучасним дизайном, а також невеликою і компактною конструкцією. Він був створений для простих і невибагливих застосувань, таких як приводи вентиляторів, насоси та конвеєрні стрічки.

Незважаючи на невеликі габарити і спрощене до максимуму управління, перетворювач E-600 добре працює в тих застосуваннях, де важливо не тільки контролювати роботу двигуна, але й економити електроенергію. Вбудований фільтр ЕМС, PID-контролер і комунікація ModBus дозволяють використовувати цей інвертор у різних промислових застосуваннях. Корпус оптимізовано для легкого та швидкого монтажу на DIN-рейку або безпосередньо на монтажну пластину в шафі керування.

Частотні перетворювачі EURA E-600 мають клас ефективності IE2 і відповідають Регламенту Комісії (ЄС) 2019/1781, що встановлює вимоги до екологічного дизайну для електродвигунів і систем регулювання швидкості відповідно до Директиви 2009/125/EC

Надійний і доброзичливий - інвертор E-600 базується на тій самій схемі параметрування пристрою, яка використовується в інших моделях приводів EURA.
Компактний привід - незважаючи на невеликі габарити та максимально спрощену роботу, привід E-600 добре працює у складних застосуваннях.
Захист мережі - вбудований фільтр ЕМС ефективно обмежує перешкоди.
Простота використання - можливість резервного копіювання завдяки співпраці з безкоштовним програмним забезпеченням EuraDV™ та периферійним пристроєм EURA CopyStick™.
Універсальне використання - вбудований PID-контролер і комунікація ModBus дозволяють використовувати привід E-600 в різних промислових застосуваннях.
Швидкий монтаж - корпус, оптимізований для легкого та швидкого монтажу на DIN-рейку або безпосередньо на монтажну пластину в шафі керування.

loading...
Технічні характеристики

Технічна специфіка виробу

Розміри

Презентація продукту

"Надійний і зручний - інвертор EURA E-600 заснований на тій же схемі параметризації, що використовується в інших наших моделях.

Основним типом керування перетворювача частоти EURA E-600 є скалярне керування VVVF (Variable Voltage Variable Frequency), в якому можна задати лінійну характеристику кривої U/f або квадратичну характеристику U/f, також доступна будь-яка визначена користувачем характеристика. Привід має автоматичне або вільно визначене посилення крутного моменту в діапазоні до 20 кривих, варто зазначити, що пусковий момент становить 100% вже на частоті 1,00 Гц! Точність керування двигуном досягається завдяки високій роздільній здатності налаштування частоти - для цифрового налаштування це 0,01 Гц, а для аналогового - частка макс. частоти х 0,2%. Розрізняють два типи запуску силової установки - прямий пуск без пуску з розбігом (без поточного регулювання частоти обертання двигуна) або пуск з розбігом. Багатошвидкісний режим дозволяє користувачеві встановити до 15 фіксованих швидкостей на цифрових входах. Автоматичний режим також можна запрограмувати до 8 кроків. Для оптимального керування електродвигуном ви можете визначити несучу (перемикаючу) частоту в діапазоні від 0,8 кГц до 6,0 кГц або налаштувати інвертор на автоматичне встановлення цього параметра залежно від умов роботи двигуна.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати

   


Перетворювач частоти EURA E-600

Перетворювач частоти E-600
1 / 2