Перетворювачі частоти E-2100

EURA E-2100 — це технічно просунута серія перетворювачів частоти, яка дозволяє керувати асинхронними та синхронними двигунами PMSM (Permanent Magnet Synchronous Motor). Привід розроблений як універсальний перетворювач частоти, тому він буде корисним у багатьох сферах застосування, від керування насосною станцією до керування головним приводом у просунутих промислових застосуваннях.

Частотні інвертори E-2100 доступні в широкому діапазоні потужності від 0,25 кВт до 400 кВт. Робота в мережі через шини зв'язку Modbus RS485 (вбудовані в стандартній комплектації), EtherCAT, Profibus DP або CANopen (опціонально), вбудовані фільтри ЕМС, п'ять типів керування (на вибір користувача), велика кількість підтримуваних вхідних і вихідних сигналів, понад 20 функцій безпеки роблять серію E-2100 ідеальною для вимогливих застосувань.

Частотні перетворювачі EURA E-2100 мають клас ефективності IE2 і відповідають Регламенту Комісії (ЄС) 2019/1781, що встановлює вимоги до екологічного дизайну для електродвигунів та систем регулювання швидкості відповідно до Директиви 2009/125/EC

Нові рішення - застосовані нові алгоритми роботи приводу забезпечують гнучкість та ефективне керування як стандартним асинхронним двигуном, так і синхронним двигуном PMSM.
Безпека - привід E-2100 може бути оснащений модулем безпечного виключення крутного моменту STO з рівнем SIL2 відповідно до стандарту IEC 61800-5-2.
Зниження шуму двигуна - застосовані алгоритми керування роботою електродвигуна дають змогу зменшити перешкоди, що утворюються двигуном, шляхом розподілу частоти перемикання транзисторів у певних діапазонах.
Оптимальний захист - стандартний вбудований дросель у ланцюзі постійного струму та якісний фільтр ЕМС значно зменшують перешкоди та спотворення мережі.
Простий у використанні - спрощена конфігурація накопичувача до необхідного мінімуму, безкоштовне програмне забезпечення для ПК EuraDV™ та співпраця з EURA CopyStick™.
Працює в промислових мережах - крім стандартного вбудованого зв'язку ModBus RS485, накопичувач може бути додатково оснащений зв'язком Ethercat або CANopen і Profibus DP.

loading...
Технічні характеристики

Технічна специфіка виробу

Розміри

 

"Частотний інвертор EURA E-2100 – це наш вдосконалений привід, адаптований для вимогливих промислових застосувань.

Частотний інвертор E-2100 є частиною нашого нового покоління приводів, придатних для вимогливих застосувань і систем керування. На перший погляд, цей привід нічим не відрізняється від серії E-810. Як і в нижчій серії, ми отримуємо привід в корпусі з солідно вмонтованим радіатором охолодження, вбудованим портом RS-485 з протоколом ModBus і зручною панеллю оператора. Незважаючи на кількість доступних функцій і режимів керування, сам процес параметрування E-2100 є інтуїтивно зрозумілим, особливо для користувачів нижчих серій E-600 і E-810, де процес параметризації дуже схожий. Привід E-2100 вже в базовій конфігурації дозволяє працювати з численними застосунками і, якщо необхідно, його можна розширити додатковими картами розширення (вхід/вихід і кодер), платами зв'язку (Ethercat, CANopen, Profibus DP) або безпеки STO (модуль STO SIL2). Частотний інвертор E-2100 зазвичай керується з рівня вбудованої панелі оператора, але для більш вимогливих користувачів доступне безкоштовне програмне забезпечення EuraDV™, яке дозволяє не тільки переглядати поточний стан приводу та параметри, але також надає інструменти для його розширеного функціонування. Велика кількість реалізованих функцій і додатків, а також нескладне управління дозволяють перетворювачам E-2100 мати широкий спектр застосування, зберігаючи при цьому розумне співвідношення ціни та якості. Це чудовий компроміс між універсальністю, ціною та гнучкістю в більшості промислових застосувань.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати

 


Перетворювач частоти EURA E-2100

Перетворювач частоти E-2100 з модулем безпеки STO
1 / 1