Мотор-редукторы SWHF

Мотор-редуктори циліндрично-черв'ячні SWHF - це новий дизайн редуктора. Поєднання черв'ячного редуктора з циліндричним редуктором в компактному корпусі дозволило досягти дуже високих передавальних коефіцієнтів, що сягають i=4000. Мотор-редуктори SWHF використовуються в машинах, де потрібні дуже низькі швидкості обертання з обмеженим монтажним простором мотор-редуктора.

Перевагою циліндрично-черв'ячних редукторів SWHF перед класичними черв'ячними редукторами є більш висока ефективність, надзвичайно плавна робота та дуже великі передавальні числа в компактній конструкції.

Компактний дизайн - поєднання циліндричного редуктора з черв'ячним в компактній конструкції дозволяє отримати дуже високі передавальні коефіцієнти в діапазоні від i=80 до i=4000.
Технічні параметри - чотири розміри з двома ступенями редукції забезпечують діапазон крутного моменту від 200 Нм до 915 Нм в діапазоні швидкості вихідного валу від 35 об/хв до 0,3 об/хв
Швидкий монтаж - без великих механічних модифікацій редуктор SWHF може бути встановлений замість черв'ячного редуктора з розмірами 063, 075, 090 і 110.
Гарантія - це продукція, на яку поширюється наша гарантія, ми також надаємо післягарантійне обслуговування.
 

"Мотор-редуктори SWHF - це проста конструкція, висока робоча культура і вигідне співвідношення габаритних розмірів до технічних параметрів приводу.

Циліндрично-черв'ячні редуктори SWHF доступні в чотирьох механічних розмірах 063, 075, 090 та 110. Корпус цього редуктора був розроблений таким чином, що його легко можна встановити замість класичних черв'ячних редукторів. Крім того, компактна конструкція цього редуктора, завдяки якій вдається отримати дуже високі передавальні коефіцієнти, робить SWHF придатним для використання в вимогливих машинах, де потрібні дуже низькі швидкості обертання робочих валів.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати
 
 
Przekładnie walcowo-ślimakowe SWHFЦиліндрично-черв'ячні редуктори SWHF серії ALU-G Motion™

Циліндрично-черв'ячний редуктор SWHF 090 P80B5
1 / 2