Перетворювачі частоти E-810

Універсальні частотні інвертори EURA E-810 відрізняються невеликим і компактним дизайном. Широкий діапазон потужності забезпечує універсальне використання. Інвертори E-810 підходять для насосів і вентиляторів, конвеєрних приводів і простих машин.

Завдяки простому управлінню, легкому монтажу та вбудованим програмам інвертори EURA E-810 відразу готові до використання, а покладені на них завдання виконують безвідмовно. Вони мають вбудований фільтр ЕМС, PID-контролер і комунікацію ModBus. Доступні три типи управління, багатошвидкісний режим і автоматичний режим до 8 кроків роблять його універсальним приводом, який зарекомендує себе в багатьох різних сферах застосування.

Частотні перетворювачі EURA E-810 мають клас ефективності IE2 і відповідають Регламенту Комісії (ЄС) 2019/1781, що встановлює вимоги до екодизайну для електродвигунів та систем регулювання швидкості відповідно до Директиви 2009/125/EC.

Універсальний привід - працює у багатьох вимогливих застосунках, як зі змінними, так і постійними характеристиками навантаження.
Ефективна робота - завдяки вбудованим і вдосконаленим функціям керування електродвигуном досягається оптимальне регулювання промислових процесів.
Обмежені перешкоди - вбудований фільтр ЕМС ефективно зменшує перешкоди.
Надійність - нові технічно-технологічні рішення, впроваджені в цьому приводі, позитивно впливають на його довговічність і надійність роботи протягом усього циклу.
Зручний для користувача - спрощена конфігурація приводу до необхідного мінімуму, безкоштовне програмне забезпечення для ПК EuraDV™ та співпраця з EURA CopyStick™.
Безпечна електроніка - унікальна технологія лакування силових щитів і панелей керування захищає електроніку приводу Е-810 від робочого середовища.

loading...
Технічні характеристики

Технічна специфіка виробу

Розміри

 

"Перетворювач частоти EURA E-810 є універсальним приводом, який добре працює як у простих, так і в складних програмах.

Перетворювач частоти E-810 оснащений трьома типами керування - векторне керування SVC (Sensorlees Vector Controll), просте векторне керування VC (Vector Controll) та скалярне керування VVVF (Variable Voltage Variable Frequency). В результаті цього зросла універсальність його застосування. Привід має автоматичне або вільно визначене посилення крутного моменту в діапазоні до 20 кривих, варто зазначити, що пусковий момент становить 150% вже на частоті 0,50 Гц! Точність керування двигуном досягається завдяки високій роздільній здатності налаштування частоти - для цифрового налаштування це 0,01 Гц, а для аналогового - частка макс. частоти х 0,2%. Енергоефективність роботи керованого приводу досягається завдяки вбудованим функціям, такою функцією є, наприклад, режим AVR (автоматичне регулювання напруги), який у разі зміни напруги живлення інвертора стабілізує вихідну напругу - живлення двигуна. Розрізняють два типи запуску силової установки - прямий пуск без пуску з розбігом (без поточного регулювання частоти обертання двигуна) або пуск з розбігом. Багатошвидкісний режим дозволяє користувачеві встановити до 15 фіксованих швидкостей на цифрових входах. Автоматичний режим також можна запрограмувати до 8 кроків. Для оптимального керування електродвигуном ви можете визначити несучу (перемикаючу) частоту в діапазоні від 0,8 кГц до 10,0 кГц або налаштувати інвертор на автоматичне встановлення цього параметра залежно від умов роботи двигуна.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати

Перетворювач частоти EURA E-810

Перетворювач частоти E-810
1 / 2