Мотор-редукторы SHF

Черв'ячні мотор-редуктори SHF широко використовуються в машинобудуванні. Таку популярність вони завоювали не тільки завдяки своїм технічним особливостям, а й завдяки простій конструкції та вигідному співвідношенню ціни до передавальної потужності від активного валу до пасивного.

Компактна конструкція, малошумна робота і можливість отримання великого передавального числа на одній ступені (до i=100) роблять черв'ячний редуктор SHF одним з найпопулярніших приводів, що використовуються в машинобудуванні.

Компактність конструкції - завдяки такій конструкції черв'ячні редуктори SHF досягають дуже високого передавального відношення на одній ступені - до i=100.
Висока вантажопідйомність - це випливає з кількості одночасно працюючих пар зубів черв'яка і черв'ячного колеса в приводах SHF, мінімальна кількість пар зубів, які постійно взаємодіють, як правило, не менше 2.
Технічні параметри - десять механічних розмірів, можливість комбінування черв'ячних редукторів SHF один з одним (комбіновані - подвійні) і можливість додавання додаткової циліндричної (зовнішньої) ступені забезпечують діапазон крутних моментів від 20 Нм до 2680 Нм в діапазоні доступної передачі коефіцієнтів від i=7,5 до i=5000
Гарантія - це продукти, на які поширюється наша гарантія, ми також надаємо післягарантійне обслуговування.
 

"Використання черв'ячних редукторів SHF в машинобудуванні є технічно-економічним компромісом.

Черв'ячні редуктори SHF мають компактну конструкцію, завдяки якій можна досягти передавальних чисел до i=100 на одному рівні. Вони доступні в десяти основних механічних розмірах. Для отримання вищих технічних параметрів, передавального відношення та вихідного крутного моменту можна з’єднати два черв’ячні редуктори разом або додати циліндричний ступінь. Такі конструктивні можливості істотно впливають не тільки на універсальність черв’ячних редукторів SHF, але найбільше на технічні параметри, тобто на вихідну частоту обертання і переданий крутний момент.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати
 
 
Przekładnie ślimakowe SHF
Черв'ячні редуктори SHF 063 в різних конфігураціях

Черв'ячний редуктор SHF 040 P71B14
1 / 6