Перетворювачі частоти

Інформацію про EURA® Drives можна знайти тут. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією!

Перетворювачі частоти E-600

Частотний перетворювач EURA E-600 характеризуються сучасним дизайном, а також невеликою і компактною конструкцією. Він був створений для простих і невибагливих застосувань, таких як приводи вентиляторів, насоси та конвеєрні стрічки.

Перетворювачі частоти E-810

Універсальні частотні інвертори EURA E-810 відрізняються невеликим і компактним дизайном. Широкий діапазон потужності забезпечує універсальне використання. Інвертори E-810 підходять для насосів і вентиляторів, конвеєрних приводів і простих машин.

Перетворювачі частоти E-2100

EURA E-2100 — це технічно просунута серія перетворювачів частоти, яка дозволяє керувати асинхронними та синхронними двигунами PMSM (Permanent Magnet Synchronous Motor). Привід розроблений як універсальний перетворювач частоти, тому він буде корисним у багатьох сферах застосування, від керування насосною станцією до керування головним приводом у просунутих промислових застосуваннях.

Перетворювачі частоти EP-66

EURA EP-66 був розроблен у відповідь на високі вимоги до умов експлуатації для децентралізованих приводів. Інвертори EURA EP-66 підходять для децентралізованих приводних систем, що використовуються в таких галузях, як: водоканали (очисні споруди, насосні станції), вентиляція (агрегати кондиціонування повітря) та машинобудування.

Перетворювачі частоти EM-30

Частотні перетворювачі EURA EM-30 – це сучасні децентралізовані приводи, які були розроблені з урахуванням критеріїв простоти та надійності. Інвертори EM-30 мають корпус IP66 і можуть бути встановлені безпосередньо на асинхронному або синхронному двигуні або поблизу нього.