Мотор-редукторы WAHF

Циліндричні мотор-редуктори WAHF — це приводи в алюмінієвому корпусі, що належать до серії ALU-G Motion™. Вони характеризуються малими зовнішніми розмірами, малою вагою та малими втратами енергії при високій надійності. Тому вони широко використовуються в сучасних робочих машинах, у тому числі транспортних.

Втрата енергії циліндричних редукторів WAHF серії ALU-G Motion™ не перевищує 4%. Вигідність використання редукторів WAHF стає очевидною завдяки високому ККД, особливо якщо врахувати, що через ці редуктори в системах приводу машин проходить більша частина енергії.

Зібрано в Польщі - редуктори та мотор-редуктори WAHF збираються в нашому центрі збору редукторів і мотор-редукторів, розташованому в Торуні, в штаб-квартирі нашої компанії.
Термін виконання - стандартний термін збору редуктора або мотор-редуктора WAHF не перевищує 48 годин!
Гарантія - це продукти, на які поширюється наша гарантія, ми також надаємо післягарантійне обслуговування.
Технічні параметри - чотири механічні розміри з двома ступенями редукції забезпечують діапазон крутного моменту від 3 Нм до 500 Нм в діапазоні доступних коефіцієнтів від i=3,66 до i=58,09
Швидкий монтаж - кожен із чотирьох типорозмірів редуктора WAHF доступний в трьох версіях виконання корпусу - на ніжках, малий вихідний фланець і великий вихідний фланець.
 

"Завдяки своїм технічним параметрам і механічній конструкції - редуктор WAHF широко використовується в сучасних робочих машинах.

Приводи WAHF - це зубчасті редуктори, у яких осі коліс паралельні, а колеса мають форму циліндра. Це найпопулярніший дизайн шестерні. Наша пропозиція доступна в 4 розмірах з двома ступенями редукції, які забезпечують діапазон крутного моменту від 3 Нм до 500 Нм. Варто відзначити, що в діапазоні доступних передавальних чисел від i=3,66 до i=58,09 наша конструкція циліндричних редукторів WAHF відрізняється високими допустимими поперечними зусиллями на вихідному валу. Ці та інші технічні особливості роблять редуктор WAHF надійним приводом. Мотор-редуктори WAHF також відповідають високим вимогам, що пред'являються до приводів з точки зору вихідної швидкості та невеликої власної ваги.

loading...
Документація - каталоги продукції
Документація - монтаж та експлуатація
Документація - декларації та сертифікати
Przekładnie walcowe WAHF
Циліндричні редуктори WAHF серії ALU-G Motion™

Циліндричний редуктор WAHF-MRC-01
1 / 4