Motoreduktor WHF

Motoreduktory walcowe WHF to napędy w obudowie żeliwnej należące do serii IRON-G Motion®. Linia motoreduktorów IRON-G Motion® została zaprojektowana z myślą o ofercie produktów odpowiednich dla napędów pracujących w cyklu ciągłym, gdzie musi być zapewnione prawidłowe ich działanie w każdych warunkach.

Motoreduktory WHF to napędy przystosowane do przenoszenia dużych mocy, które często mają zastosowanie jako napęd główny. Dlatego w odniesieniu do tych motoreduktorów oczekiwane są specjalnie wysokie wymagania dotyczące ich niezawodności i żywotności.

Montowane w Polsce - przekładnie i motoreduktory WHF montowane są w naszym centrum montażu przekładni i motoreduktorów zlokalizowanym w Toruniu w siedzibie naszej firmy.
Termin realizacji - standardowy termin montażu przekładni lub motoreduktora WHF nie przekracza 48 godzin!
Gwarancja - są to produkty objęte naszą gwarancją, świadczymy również serwis pogwarancyjny.
Parametry techniczne - sześć wielkości mechanicznych o dwóch stopniach przełożenia oraz trzynaście wielkości mechanicznych o trzech stopniach przełożenia zapewniają zakres wyjściowych momentów obrotowych od 1.40 Nm do 18300 Nm w zakresie dostępnych przełożeń od i=1.30 do i=289.74
Szybki montaż - każda przekładnia WHF dostępna jest w trzech wersjach wykonania obudowy - na łapach, z kołnierzem wyjściowym i kołnierzowo-łapowa.
 

"Dzięki swoim parametrom technicznym i konstrukcji mechanicznej - motoreduktory walcowe WHF znajdują szerokie zastosowanie w współczesnych maszynach roboczych, również jako napęd główny.

Napęd WHF to zwarta konstrukcja przekładni walcowej o dwóch lub trzech stopniach przełożenia zamknięta w korpusie żeliwnym. Korpus wykonany jest ze żeliwa szarego zapewniający dużą sztywność, którego geometria została zweryfikowana za pomocą oprogramowania FEM (Metoda Elementów Skończonych). Koła zębate i elementy pędne wykonane są ze stali konstrukcyjnej stopowej. W naszej ofercie znajduje się aż 19 wielkości mechanicznych. Bardzo duży wybór przełożeń (od i=1.30 do i=289.74) oraz wyjściowych momentów obrotowych (od 1.40 Nm do 18300 Nm) umożliwia zastosowanie naszego motoreduktora walcowego WHF w bardzo wielu branżach, od napędu pomocniczego aż po napęd główny w współczesnej maszynie roboczej.

loading...
Dokumentacja - katalogi produktu
Dokumentacja - instalacja i obsługa
Dokumentacja - deklaracje i certyfikaty
 
Motoreduktory walcowe WHF serii IRON-G Motion™
Motoreduktory walcowe WHF serii IRON-G Motion®

Motoreduktor walcowy WHF-L-51
1 / 5