Motoreduktor SWHF

Motoreduktory walcowo-ślimakowe typu SWHF to nowa konstrukcji przekładni. Kombinacja przekładni ślimakowej z przekładnią walcową w zwartej obudowie umożliwiło uzyskanie bardzo wysokich przełożeń, sięgających i=4000. Motoreduktory SWHF znajdują zastosowanie w maszynach, gdzie wymagane są bardzo niskie prędkości obrotowe przy ograniczonej przestrzeni montażowej motoreduktora.

Zaletą przekładni walcowo-ślimakowych SWHF względem klasycznych przekładni ślimakowych jest wyższa sprawność, wyjątkowo płynna praca oraz bardzo duże przełożenia w zwartej konstrukcji.

Zwarta konstrukcja - połączenie przekładni walcowej z przekładnią ślimakową w zwartej konstrukcji umożliwia uzyskanie bardzo wysokich przełożeń w zakresie od i=80 do i=4000.
Parametry techniczne - cztery wielkości mechaniczne o dwóch stopniach przełożenia zapewniają zakres momentów obrotowych od 200 Nm do 915 Nm w zakresie prędkości obrotowej wału wyjściowego od 35 obr/min do 0.3 obr/min
Szybki montaż - bez dużych przeróbek mechanicznych można zamontować przekładnię SWHF w miejsce przekładni ślimakowej o wielkościach 063, 075, 090 i 110.
Gwarancja - są to produkty objęte naszą gwarancją, świadczymy również serwis pogwarancyjny.
 

"Motoreduktory SWHF to prosta budowa, wysoka kultura pracy oraz korzystny stosunek wymiarów gabarytowych do parametrów technicznych napędu.

Przekładnie walcowo-ślimakowe SWHF dostępne są w czterech wielkościach mechanicznych 063, 075, 090 i 110. Korpus tej przekładni został tak zaprojektowany, aby była łatwa możliwość instalacji jej w miejsce klasycznych przekładni ślimakowych. Dodatkowo, zwarta konstrukcja tej przekładni, dzięki której możliwe jest uzyskanie bardzo dużych przełożeń, powoduje, że SWHF znajduje zastosowanie w wymagających maszynach w których wymagane są bardzo niskie prędkości obrotowe wałów roboczych.

loading...
Dokumentacja - katalogi produktu
Dokumentacja - instalacja i obsługa
Dokumentacja - deklaracje i certyfikaty
 
 
Przekładnie walcowo-ślimakowe SWHF
Przekładnie walcowo-ślimakowe SWHF serii ALU-G Motion®

Przekładnia walcowo-ślimakowa SWHF 090 P80B5
1 / 2