Motoreduktory ALU-G Motion

Motoreduktory serii ALU-G Motion® są montowane w naszej firmie - zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Motoreduktor WAHF

Motoreduktory walcowe WAHF to napędy w obudowie aluminiowej należące do serii ALU-G Motion®. Charakteryzują się małymi wymiarami zewnętrznymi, mała masą i małymi stratami energetycznymi przy dużej niezawodności. W związku z tym znajdują szerokie zastosowanie w współczesnych maszynach roboczych w tym transportowych.

Motoreduktor THF

Przekładnie THF to nowa konstrukcja napędu z kołami stożkowymi, których osie przesunięte są względem siebie hipoidalnie. Należą do serii ALU-G Motion®. Przekładnie THF są idealnym zamiennikiem nieefektywnych energetycznie przekładni ślimakowych w związku z tym mają realny wpływ na poprawę bilansu energetycznego współczesnych maszyn roboczych w tym transportowych.

Motoreduktor SHF

Motoreduktory ślimakowe SHF są szeroko stosowane w budowie maszyn. Tak dużą popularność zyskały nie tylko dzięki swoim cechom technicznym, ale także dzięki prostej budowie oraz korzystnemu stosunkowi ceny do przenoszonej mocy z wału czynnego na wał bierny.

Motoreduktor SWHF

Motoreduktory walcowo-ślimakowe typu SWHF to nowa konstrukcji przekładni. Kombinacja przekładni ślimakowej z przekładnią walcową w zwartej obudowie umożliwiło uzyskanie bardzo wysokich przełożeń, sięgających i=4000. Motoreduktory SWHF znajdują zastosowanie w maszynach, gdzie wymagane są bardzo niskie prędkości obrotowe przy ograniczonej przestrzeni montażowej motoreduktora.