Przemienniki częstotliwości

Tutaj znajdziesz informacje o falownikach EURA® Drives. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Przemiennik częstotliwości E-600

Przemienniki częstotliwości EURA E-600 charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz niewielką i kompaktową konstrukcją. Został stworzony dla prostych i niewymagających aplikacji, takich jak napędy wentylatora, pompy i przenośniki taśmowe.

Przemiennik częstotliwości E-810

Uniwersalne przemienniki częstotliwości EURA E-810 charakteryzują się niewielką i kompaktową konstrukcją. Szeroki zakres mocy zapewnia wszechstronne zastosowanie. Falowniki E-810 sprawdzają się w aplikacjach pompowych i wentylatorowych, w napędach przenośnikowych oraz prostych maszynach.

Przemiennik częstotliwości E-2100

EURA E-2100 to zaawansowana technicznie seria przemienników częstotliwości umożliwiająca sterowanie silnikami asynchronicznymi oraz synchronicznymi PMSM (Permanent Magnet Synchronous Motor). Napęd z założenia ma charakter uniwersalnego przemiennika częstotliwości, dlatego sprawdzi się w wielu aplikacjach, od sterowaniem przepompowni aż po sterowanie napędem głównym w zaawansowanych aplikacjach przemysłowych.

Przemiennik częstotliwości E-2200

EURA E-2200 to nowoczesne przemienniki częstotliwości z wbudowanym protokołem sieciowym EtherCAT® znajdujący zastosowanie w aplikacjach Przemysł 4.0. E-2200 z założenia ma charakter uniwersalnego napędu wyróżniającego się elastycznością oraz skalowalnością, dlatego sprawdzi się w wielu aplikacjach, od sterowaniem przepompowni aż po sterowanie napędem głównym w zaawansowanych aplikacjach przemysłowych.

Przemiennik częstotliwości EP-66

EURA EP-66 zostały opracowane w odpowiedzi na wysokie wymagania warunków otoczenia pracy dla napędów zdecentralizowanych. Przemienniki EURA EP-66 sprawdzają się w zdecentralizowanych układach napędowych stosowanych w takich branżach jak: wod.-kan. (oczyszczalnie ścieków, przepompownie), wentylacyjnej (centrale klimatyzacyjne) i maszynowej.

Przemiennik częstotliwości EM-30

Przemienniki częstotliwości EURA EM-30 to nowoczesne napędy zdecentralizowane zaprojektowana z myślą o prostocie i odporności. Przetwornice EM-30 posiadają obudowę IP66 i mogą być zamontowane bezpośrednio na silniku asynchronicznym lub synchronicznym, lub w jego pobliżu.