Skuteczny serwis

"W naszej firmie odpowiedzialny jestem za dział techniczny w skład, którego wchodzą działy serwisu oraz montownia przekładni mechanicznych. Cykl obsługi klienta nie kończy się u nas na sprzedaży. Kolejne wyzwanie to pełne wsparcie techniczne i serwisowe naszych klientów. Wydaje się to łatwe? Wyobraź sobie, że miesięcznie dostarczamy do naszych klientów ponad 5.000 sztuk naszych produktów! Nasze zadanie to pomoc techniczna i serwisowa dla każdego produktu dostarczonego klientowi! Jesteśmy technicznie autentyczni. Znamy się na tym co robimy..." Zbigniew Kilichowski - Wspólnik - Dyrektor TechnicznyZbigniew Kilichowski

 

"Na początek należy przestać mówić i zacząć robić."  Walt DisneyAwarie zdarzają się najlepszym. Działania w ramach serwisu mogą być różne w zależności od specyfiki pracy urządzeń. Mają jednak przynieść jeden skutek – przedłużenie żywotności urządzeń, podtrzymywanie ich w stanie bezawaryjnym, czy też szybkie reagowanie na awarie. Dla naszych klientów istotne są usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

loading...
Kontakt - Serwis
Mapka dojazdu
 
HF INVERTER - SERWIS

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 101E
87-100 Toruń, Polska

tel. +48 56 653 99 16
fax +48 56 623 73 17

telefon alarmowy
+48 698 757 450 (24h)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.